Електричні опалювальні котли

Електричні опалювальні котли призначаються для роботи в опалювальних системах  житлових, виробничих та службових приміщень. Забезпечують високий тепловий комфорт, а при використанні кімнатних термостатів і точне регулювання температури в приміщеннях.

Вони  використовуються там, де неможливо чи невигідно використання природного газу, рідкого чи твердого палива, при переході від централізованиї системи опалення до індивідуальної, можуть використовуватись як резервна система в комплекті з газовими, рідко- чи твердпаливними котлами, незамінні в приміщеннях, що використовуються періодично, наприклад, на дачах.

В промисловості електрокотли використовуються для обігріву виробничих, службових чи допоміжних приміщень в місцях де невигідно проводити газ чи теплотрасу, де дороге централізоване теплопостачання.

Електричні котли мають ряд своїх переваг:

  • не потребують проектування та спеціальних приміщень,
  • не потребують контролю та обслуговування,
  • відсутність димоходів та шкідливих викидів,
  • компактність та легкість монтажу на існуючі системи опалення,
  • відсутність потреби в підвозі та зберіганні запасів топлива,
  • невисока вартість та висока надійність.

Електрокотли КЕО (підприємство „Теплотехніка”, торгова марка „ДНІПРО”) випускаються потужністю від 3-х до 120 кВт і мають декілька виконань. Серія  „Міні” виробляються потужністю 3, 4,5 та 6 кВт, серія „Базовий” – від 9 до 120 кВт. Вони укомплектовані автоматикою для підтримання температури теплоносія, кількома ступенями захисту, термометрами та мають декілька ступенів регулювання потужності. Котли „Міні ПЛЮС” та „Настінні” крім того укомплектовані циркуляційними насосами фірми WILO та виробляються потужністю від 6 до 30 кВт.

Котли КЕО є одними з самих сучасних приладів такого типу в Україні. Технологія виробництва та якісні комплектуючі гарантують їх безаварійну та безпечну експлуатацію. Продукція має всі необхідні дозволи та сертифікати, одержала ряд відзнак, в тому числі нагороду „100 кращих товарів України”.

ТОВ „Теплосистеми” являється офіційним представником заводу, працює по ціні  виробника, виконує всі роботи по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню та ремонту.

В. ГРУШКЕВИЧ

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студии харьков