Електричні парогенератори

Електричні парогенератори  АВПЕ призначаються для виробництва пару з заданою продуктивністю, температурою та тиском.

Вони мають промислове призначення і використовуються у випадках, коли на підприємстві немає парогенеруючих котлів, потрібна порівняно невелика кількість пару, або будівництво газової чи твердопаливної котельні є недоцільним. На відміну від інших джерел пари, парогенератор АВПЕ виготовляється під параметри, які потрібні конкретним споживачам пари, що дає можливість максимально автоматизувати роботу технологічних ліній, автоклавів, самих різноманітних виробництв.
Єдиним виробником АВПЕ є підприємство „Електротепломаш”, якеволодіє патентом на конструкцію (патент №47162А) і являється також його розробником.

Електричні парогенератори мають ряд своїх переваг:

  • для їх використання не потрібно проектування та будівництва спеціальних приміщень котелень),
  • можливість розміщення безпосередньо біля споживачів пари, повна автономність та мобільність,
  • не підлягає реєстрації в органах „котлонагляду”, не потребує постійної присутності персоналу,
  • працює на непідготовленій воді, може працювати в замкнцутій системі з температуроюзворотнього конденсату до 120*С,
  • можливість виготовлення будь-якої потужності та параметрів.

Конструктивно парогенератор складається з гідравлічної та електричної частин. Гідравлічна система являє собою „гребінку” з труб, в яких розташовуються ТЕНи, з загальним колектором. Тобто „Ємкість під тиском” відсутня. Електрична частина – силовий шкаф з блоком управління та аварійної сигналізації, та двома системами: система підтримання тиску та температури, що складається з електроконтактних манометрів, трубчатих нагрівальних елементів (ТЕНів) та система підтримкм рівня рідини, що складається з датчиків рівня та електромагнітного клапану.

Завдяки якісним комплектуючим та виготовленню, парогенератори надійно працюють в складних виробничих умовах, при цілодобових навантаженнях. Мають гарантійний термін 1 – 3 роки.

Офиційним представником виробника є ТОВ „Теплосистеми” яке працює по ціні заводу, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування та ремонт.

В. ГРУШКЕВИЧ 

 

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics
сайт создан компанией веб студии харьков